Wat is je naam en wie ben je?
Ik ben Karolina. Gelukkig lijf kwam ik tegen op internet, toen ik op zoek was naar een (personal) trainer om me te helpen met mijn doel om 25kg af te vallen. Ik wilde graag terug naar hoe mijn lichaam eerst was.
Hoe ben je bij Gelukkig Lijf terecht gekomen?
Na een tijdje surfen op het internet kwam ik Gelukkig Lijf tegen en sprak me meteen aan.
Wat zijn/waren je doelen?
Ik wilde graag terug naar mijn “oude” lichaam, hiervoor moest ik 25kg afvallen en mijn conditie verbeteren.
Hoe heb je de begeleiding bij Gelukkig Lijf ervaren?
Ik vind de begeleiding bij Gelukkig Lijf fijn, omdat ik me niet aan een strak dieet hoef te houden. Ik eet wat ik lekker vind en het tellen van calorieën is een gewoonte voor me geworden.
Wat heb je tot nu toe al bereikt bij Gelukkig Lijf?
Voor het eerst in mijn leven ben ik erin geslaagd om 10 kg af te vallen, en ik ga voor meer! Ook is mijn conditie verbeterd.
Wat heb je zoal geleerd tijdens je traject?
Het bijhouden van voeding en hoe ik kan afvallen zonder een streng dieet.
Wat voor (positieve) impact heeft het traject bij Gelukkig Lijf tot nu toe op je leven gehad?
Mijn conditie is verbeterd en heb weer plezier in het sporten.
Wat zou je willen zeggen tegen mensen die misschien nog twijfelen om te starten bij Gelukkig Lijf?
Als u op zoek bent naar individuele hulp bij het afvallen, het verbeteren van uw conditie en het opbouwen van een mooi figuur, aarzel dan niet, u bent bij Gelukkig lijf aan het juiste adres!